Pracownia

Tu powstają od samego początku z wielkim entuzjazmem indywidualne projekty sukien ślubnych i wieczorowych, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby tych kobiet, które nie znalazły swojej wymarzonej sukni i chciałyby np. połączyć w jeden model różne elementy z innych sukien.
tworzymy również krótkie serie odzieży casualowej, które możesz zamówić w wiadomości prywatnej przez portale społecznościowe Instagram, Facebook lub zakupić przez sklep.

Czym jest projekt indywidualny?

To projekt stworzony specjalnie dla Ciebie. Ty dzielisz się z nami swoją wizją wymarzonej sukni a my zajmujemy się już całą resztą aby ją spełnić. Nanosimy na papier wszystkie Twoje wskazówki i tak powstaje gotowy szkic spersonalizowany Twoim imieniem i nazwiskiem.

Jak wygląda proces zamówienia sukni szytej według indywidualnego projektu?

Napisz do mnie wiadomość przez Instagram , Facebook lub napisz maila lub po prostu zadzwoń jeśli nie odbiorę ( mogę być akurat zajęta )napisz sms.
Niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości skontaktuję się z Tobą udzielając wszystkich dalszych wskazówek odnośnie naszej współpracy oraz ewentualnych spotkań.

Jak wygląda spotkanie w sprawie projektu indywidualnego

Kiedy już spotkamy się w naszej pracowni na początku omówimy jak widzisz swój ślub, jaki styl sukienek lubisz ( fajnie gdybyś przygotowała trochę inspiracji w formie zdjęć ). sprawdzimy czy fason sukni, który wybrałaś będzie odpowiedni do Twojej sylwetki. Doradzimy które z sukien warto przymierzyć. Dzięki temu będziesz miała pewność, że docelowy krój sukni będzie najlepszy dla Ciebie. Na nasze pierwsze spotkanie załóż stanik, który dobrze trzyma biust oraz lekkie ubranie przylegające do ciała tak aby zdjęcie miary było możliwe bez komplikacji.

Niech Cię nie zaskoczy fakt, że będziesz szukać sukni ślubnej w stylu boho…a wybierzesz księżniczkę i na odwrót zapytasz o suknię w stylu księżniczki a na ślubnym kobiercu znajdziesz się w prostej sukni ślubnej z przepięknej satyny o kroju…syreny a z księżniczkowego tiulu zostanie tylko …welon. To bardzo ważne aby określić swój styl ale to dopiero początek…

dobór odpowiednich tkanin.

Będziesz mogła wybierać z materiałów, które każdego miesiąca trafiają do naszej pracowni prosto z najlepszych manufaktur.
To samo dotyczy unikalnych aplikacji, którymi ozdabiam ręcznie suknie ślubne.
Wiedz, że jeżeli o jakiejś zamarzysz…mogę ją stworzyć specjalnie dla Ciebie!

Kiedy już wybierzemy idealny krój sukni, dobierzemy odpowiednie tkaniny, wówczas otrzymasz szkic swojej sukni z wybranymi tkaninami oraz dodatkami.

Jeżeli jesteś zainteresowana projektem indywidualnym swojej sukni ślubnej zapraszamy do kontaktu . Krótko opisz w jakim stylu sukni szukasz, czy ma to być suknia ślubna w stylu boho, czy też może prosta suknia lub zupełnie inna. Napisz jak będzie wyglądać uroczystość ślubna, Czy będzie to ślub na plaży, w plenerze, w stodole czy też w zabytkowym dworku a może w pięknym pałacu.
Na pewno uszyjemy dla Ciebie suknię marzeń!

Serdecznie zapraszam do kontaktu jeżeli masz pytania.