O mnie

Małgorzata Czechowska absolwentka przyzakładowej szkoły zakładowej ” cora „. Krawcowa i konstruktor odzieżowy, z wykształcenia, pasji i miłości kocham tworzyć piękne, wygodne i funkcjonalne rzeczy.

Praktyka w tak dużym zakładzie nauczyła mnie zasad dużych firm, zaś praktyka na dziale wzorcowni pokazały mi pracę w warsztacie oraz pracę projektanta. Wieloletnia praca w wielu pracowniach krawieckich udoskonaliły mój warsztat oraz kunszt sztuki krawieckiej.

ubrania czy indywidualne projekty szyje w swojej niedużej pracowni, dlatego odzież szyta jest w krótkich seriach tak aby nie zalegała w magazynie, jeśli obecnie jest coś niedostępne od ręki nie ma problemu aby stworzyć je na zamówienie. Szyje z tkanin dostępnych na polskim rynku, wyselekcjonowanych pod względem jakości oraz posiadające odpowiednie certyfikaty. nie kopiuje prac innych projektantów mogą być jedynie moją inspiracją. uwielbiam nie tylko projektować ubrania ale również wzory na tkaninach, które wykorzystuje przy tworzeniu odzieży.

zapraszam cię do mojego świata stworzonego z marzeń, miłości oraz pasji do krawiectwa.